اخبار شرکت آراپل اخبار شرکت آراپل

جدیدترین اخبار شرکت فنی مهندسی آراپل را در این بخش میتوانید مشاهده نمایید.

ارسال پیام به آراپل نیروگاه های خانگی برق خورشیدی شرکت آراپل

 

نیروگاه های خانگی برق خورشیدی

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان البرز گفت: استان البرز نیز مانند بسیاری از اقلیمهای کشور دارای استعدادهای طبیعی خوب مانند آفتاب درخشان و مستقیم است و میتواند منبعی عالی برای تولید انرژی باشد.
وی افزود هر فردی می تواند در خانه خود یک نیروگاه خوشیدی بسازد و از اداره برق به ازای هر کیلووات 400 تومان درآمد کسب کند که در نوع خود بسیار خوب است و این در حالی است که سایر تولیدی ها در این خصوص به ازای هر کیلووات 60 تومان است.

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان البرز با بیان این نکته ضوابط جدید احداث نیروگاه های مقیاس کوچک خورشیدی در پشت بام منازل مسکونی و تجاری ایده خوبی برای تولید و کسب درآمد است اظهار داشت: براساس توافق و موافقت نامه هایی که بین سازمان انرژی های نو ایران و 39 شرکت توزیع برق در سراسر کشور انجام گرفته، مردم برای احداث نیروگاه های مقیاس کوچک برق خورشیدی، می توانند به ادارات برق محل زندگی خود مراجعه نمایند.
وی ادامه داد: تلاش شده است تا در این خصوص تسهیلات و برنامه های خوبی در روند امور اداری آن انجام شود و متقاضیان برای احداث نیروگاه های خورشیدی در منازل خود، نیازی به اخذ مجوز های زیست محیطی، پروانه احداث، اصلاح شبکه و استحصال زمین نداشته باشند