بخش شبکه و انفورماتیک شرکت

شبکه و انفورماتیک

شبکه های کامپیوتری و انفورماتیک (Network)

Network

شبکه های کامپیوتری

شبکه های کامپیوتری که قرار بود روزگاری کار را راحتتر کنند، امروزه به چالشی برای سازمان ها تبدیل شده اند.

راه اندازی شبکه های کامپیوتری یکی از اساسی ترین زیرساختهای هر ارگانی می باشد تا بستری امن و کارآمد جهت سهولت در ارائه خدماتی چون مدیریت واحد، امنیت اطلاعات، صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع سخت افزاری، اشتراک گذاری فایل ها، استفاده از نرم افزارهای سازمانی، خدمات پشتیبانی شبکه، تجهیزات شبکه و از این قبیل را فراهم آورد از ای رو نیرو های متخصص و مجرب شرکت آراپل با تجربه ی چندین ساله ی خود در ضمینه ی آی تی و بکارگیری جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا در آماده سازی شبکه ای امن و کارآمد آماده ارائه خدمات شایسته به مشتریان خود می باشد.

فعالیت شرکت آراپل

شرکت آراپل در زمینه های ذیل آماده عقد قرارداد با سازمان ها و ارگان ها،کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی می باشد، و باعث افتخار ما هست که بتوانیم در کنار شما بستر شبکه مجموعه شما را ارتقاع دهیم.

پیمانکاری شبکه های کامپیوتری

در قرارداد های پیمانکاری شرکت آراپل وظیقه تهیه تجهیزات ، طراحی ، نصب و راه اندازی شبکه و دیتا سنتر، سخت افزار، نرم افزار و همچنین پشتیبانی شبکه را به کارفرما ارائه خواهد داد و به طور کلی از صد درصد پروژه به عهده ی پیمانکار خواهد بود.

اجرایی

در این نوع قرارداد تهیه تجهیزات و ملزومات به عهده ی کارفرما بوده و شرکت آراپل وظیفه ی نصب و راه اندازی شبکه و دیتا سنتر، سیستم ها و سرویس ها را بر عهده خواهد داشت.

پشتیبانی

کارفرما جهت استفاده ی بهینه از شبکه های کامپیوتری و تجهیزات خود و رفع موانع و مشکلات پیش آمده و همچنین ارتقاء بستر فعلی خود نیاز به نیروی متخصص و کارآمد دارد و این امر منجر به عقد قرارداد صرفاً پشتیبانی شبکه از شرایط موجود می گردد.

فروشگاه محصولات آراپل

شرکت آراپل با ارائه محصولات متنوع، به شرایط و نیازهای مختلف کاربران پاسخ می‌دهد. خانواه سرورهای اچ پی ،سوئیچ های شبکه با برندهای مطرح بازار، انواع کابل های شبکه ، انواع رک و متعلقات آن ، سخت افزار کامپیوتر ، لپ تاپ و…

مشاوره ، طراحی و اجرا

طراحی دقیق و علمی شبکه قبل از اجرا، طی فاز های نیاز سنجی و شناخت، بررسی استراتژی های سازمان، طراحی و آنالیز تجهیزات شبکه تا تحویل در اولین قدم پس از بازدید از محل پروژه ، ارائه پروپوزال و طراحی فازهای پروژه و در نهایت اجرای قرارداد.

خدمات شبکه وIT

پیاده سازی و اجرای زیر ساخت شبکه نظیر چاه ارت، کابل کشی مسی و فیبر نوری، دکل های مخابراتی و … طراحی و اجرای شبکه های تحت Windows Server
مجازی سازی، امنیت شبکه و ارتباط شعب.

فروش انواع تجهیزات

فروش و تأمین تجهیزات شبکه و ای تی از قبیل : سرور، سوئیچ، رک، کابل، دوربین های مداربسته،تلفن سانترال، سخت افزار کامپیوتر و سیستم های کامپیوتری، لپ تاپ و …

عقد قرارداد پشتیبانی

عقد قرارداد پشتیبانی شبکه و بستر انفورماتیک سالیانه با ارگان ها، کارخانجات، شرکت ها، ادارات و سازمان هاپروژه های اجرا شده بخش شبکه

tourS

تامین برق باغ و ویلا

راه اندازی بستر شبکه شرکت شاتل

تامین برق باغ و ویلا

راه اندازی بستر شبکه و دیتا شرکت پارس کاشت

تامین برق باغ و ویلا

این سیستن جهت تامین برق مجموعه ویلایی در تهراندشت اجرا شده است

آخرین اخبرا و مطالب آموزشی

blog

در این قیمت میتوانید آخرید اخبار و مطالب آموزشی را مطالعه فرمایید

مبانی برق

اصول اولیه برق و الکترونیک مورد نیار برق خورشیدی شرکت آراپل. در این آموزش و آموزش بعدی قصد داریم به…

مبانی برق

اصول اولیه برق و الکترونیک مورد نیار برق خورشیدی شرکت آراپل. در این آموزش و آموزش بعدی قصد داریم به…

مبانی برق

اصول اولیه برق و الکترونیک مورد نیار برق خورشیدی شرکت آراپل. در این آموزش و آموزش بعدی قصد داریم به…